UPOZORNĚNÍ NA OPATŘENÍ V SOUVISLOSTI SE ŠÍŘÍCÍ SE NÁKAZOU KORONAVIREM


ke stažení zde >>

 


 

Od 8.6.2020 je obnoven provoz společnosti bez omezení. 

 


 

Od 1.6.2020 bude obnoven v pondělí a ve středu od 7,00 do 15,00 hod. provoz pokladny pro platby v hotovosti

Kontaktovat nás můžete na email : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Další informace naleznete na www.vodovody-vm.cz

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vzhledem k šířící se virové nákaze způsobené novým koronavirem SARS-CoV-2 a s cílem ochránit zdraví našich odběratelů a našich pracovníků se společnost Vodovody a kanalizace Vysoké Mýto, s.r.o. rozhodla přijmout následující opatření:

Odečty vodoměrů

Odečty vodoměrů budou prováděny s minimalizací osobního kontaktu našich pracovníků s odběrateli. Naši odběratelé budou požádáni o provedení samoodečtu vodoměru a to buď telefonicky nebo vhozením informačního letáčku společně s odečtovým lístkem do poštovní schránky. Údaje zjištěné při samoodečtu mohou odběratelé nahlásit jedním z těchto způsobů:

Úhrady v hotovosti

S účinností od 16.3.2020 do odvolání nebudou vyřizovány požadavky našich odběratelů osobně. V naléhavých případech mohou odběratelé všechny záležitosti vyřídit s našimi pracovníky telefonicky nebo prostřednictvím emailové komunikace.

Kontakty na jednotlivé pracovníky společnosti jsou uvedeny na našich internetových stránkách

 www.vodovody-vm.cz

Zároveň chceme naše odběratele ujistit,že i v případě přijetí dalších mimořádných opatření ze strany a orgánů ochrany veřejného zdraví společnost Vodovody a kanalizace Vysoké Mýto,s.r.o. zajistí pro všechny své odběratele bezproblémové dodávky vody pitné vody a odvádění odpadních vod

Ve Vysokém Mýtě dne 13.3.2020

                                                                                   Ing. František Zima

                                                                                  jednatel společnosti